PROGRAM Saptamana 30 (02.05.2022 –  06.05.2022)

PROGRAM Saptamana 30 (02.05.2022 –  06.05.2022)

🏟️ Teren D’Angelo Sport str. Soseaua Oltenitei 11, Popesti-Leorden

  • IN ACEASTA ETAPA JOACA 2 MECIURI URMATOARELE ECHIPE:

  • SERIA A GOLD: NEW OLD BOYS

  • SERIA B1: PSG PANTELIMON

  • SERIA C1: GLORIA COMANA, FC TITAN, CF WST, AS RAIDERS, FC 1 DECEMBRIE, SONIC FRIENDS

‼️ IN SAPTAMANA A 30-A Nu au drept de joc urmatorii jucatori:

1. Stoica Doru – Marian (Dangelo Sport) – 5

2. Mustata Angelli-Madalin (Dangelo Sport) – 4

3. Vasile Razvan-Nicolae (Hooligans) – 3

4. Dibilnac George Catalin (FC Voluntari) – 1

* LISTA CU JUCATORI FARA DREPT DE JOC O SA FIE ACTUALIZATA DUPA PUBLICAREA DECIZIEI DE DISCIPLINA

📆 Luni 02.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.20 ⚽ FC 1 Decembrie – CF WST  🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 4
⏰20.10 ⚽ Young Boys – Ares 2018 🏆 Seria A Gold – Play-Out – Etapa 9
⏰21.00 ⚽ New Old Boys – FC Mohicanii 🏆 Seria A Gold – Play-Out – Etapa 9
⏰21.50 ⚽ FCDT – FC Titan 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 4

 ………………………………………………………………………………………………………………………………………….

📆 Marti 03.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.00 ⚽ FC Tencomec – FC Amicii 🏆 Seria B1 Silver – Play-Off – Etapa 7
⏰19.50 ⚽ Berceni Boys – FC Popesti 🏆 Seria A Gold – Play-Out – Etapa 9
⏰20.40 ⚽ PSG PANTELIMON v TAZMANNSCHAFT 🏆 – FA CUP – SFERTURI – RETUR
⏰21.30 ⚽ AS Raiders – Gloria Comana 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 4

 ………………………………………………………………………………………………………………………………………….

📆 Miercuri 04.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.00 ⚽ Sonic Friends – Smart Team 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 4
⏰19.50 ⚽ FC Titan – AS Raiders 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 3
⏰20.40 ⚽ Bella Venezia – Lions Team 🏆 Seria A Gold – Play-Out – Etapa 9
⏰21.30 ⚽ Gloria Comana – FC 1 Decembrie 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 3

………………………………………………………………………………………………………………………………………….

📆 Joi 05.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.00 ⚽ CF WST – Sonic Friends 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 3
⏰19.50 ⚽ PSG Pantelimon – FC National 🏆 Seria B1 Silver – Play-Off – Etapa 7
⏰20.40 ⚽ Los Diablos – Hooligans 🏆 Seria B1 Silver – Play-Off – Etapa 7
⏰21.30 ⚽ Sporting Berceni – Intruders MF 2 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 4

 ………………………………………………………………………………………………………………………………………….

📆 Vineri 06.05.2022

⛳ Terenul 2
⏰19.00 ⚽ FC Anturaj – Fifa Bucuresti 🏆 Seria B1 Silver – Play-Off – Etapa 7
⏰19.50 ⚽ New Old Boys  BDBH Voluntari 🏆 Seria A Gold – Play-Out – Etapa 9
⏰20.40 ⚽ Dristor Predators – Berceni Boys 2 🏆 Seria B1 Silver – Play-Off – Etapa 7
⏰21.30 ⚽ Dangelo Sport  ACS Liverpool Team 🏆 Seria A Gold – Play-Off – Etapa 7

………………………………………………………………………………………………………………………………………….