PROGRAM SAPTAMANA 31 (09.05.2022 –  13.05.2022)

PROGRAM Saptamana 31 (09.05.2022 –  13.05.2022)

🏟️ Teren D’Angelo Sport str. Soseaua Oltenitei 11, Popesti-Leordeni

  • IN ACEASTA ETAPA JOACA 2 MECIURI URMATOARELE ECHIPE:

  • FC MOHICANII, YOUNG BOYS, BERCENI BOYS

  • INTRUDERS MF 2, FCDT

‼️ IN SAPTAMANA A 30-A Nu au drept de joc urmatorii jucatori:

1. Stoica Doru – Marian (Dangelo Sport) – 4

2. Mustata Angelli-Madalin (Dangelo Sport) – 3

3. Vasile Razvan-Nicolae (Hooligans) – 2

* LISTA CU JUCATORI FARA DREPT DE JOC O SA FIE ACTUALIZATA DUPA PUBLICAREA DECIZIEI DE DISCIPLINA

📆 Luni 09.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.00  ⚽ Intruders MF 2 – Sonic Friends   🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 5

⏰19.50 ⚽ Young Boys – Ares 2018 🏆 Seria A Gold – Play-Out – Etapa 9

⏰20.40 ⚽ BERCENI BOYS   MOHICANII 🏆 – FA CUP – SFERTURI – RETUR  

⏰21.30 ⚽ CF WST – AS Raiders 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 5

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

📆 Marti 10.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.00 ⚽ Silver Stars – Karo United 🏆 Seria B2 Silver – Play-Out – Etapa 8
⏰19.50 ⚽ Tazmannschaft – Dangelo Sport 🏆 Seria A Gold – Play-Off – Etapa 8
⏰20.40 ⚽ FC Popesti – Super Friends 🏆 Seria A Gold – Play-Out – Etapa 10
⏰21.30 ⚽ FC Amicii – PSG Pantelimon 🏆 Seria B1 Silver – Play-Off – Etapa 8

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

📆 Miercuri 11.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.00 ⚽ FC National – FC Anturaj 🏆 Seria B1 Silver – Play-Off – Etapa 8
⏰19.50 ⚽ Lions Team – Berceni Boys 🏆 Seria A Gold – Play-Out – Etapa 8
⏰20.40 ⚽ FC Mohicanii – Young Boys 🏆 Seria A Gold – Play-Out – Etapa 8
⏰21.30 ⚽ Sporting Berceni – FCDT 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 5

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

📆 Joi 12.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.00 ⚽ Smart Team – FC 1 Decembrie   🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 5
⏰19.50 ⚽ Hooligans – Dristor Predators 🏆 Seria B1 Silver – Play-Off – Etapa 8
⏰20.40 ⚽ Intruders MF 2 – FCDT 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 3
⏰21.30 ⚽ ACS Liverpool Team – RealTeam Bucuresti 🏆 Seria A Gold – Play-Off – Etapa 8

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

📆 Vineri 13.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.00 ⚽ FC Bonus – FC Titan   🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 5
⏰19.50 ⚽ Aparatorii Patriei – FC Spartanii 🏆 Seria B2 Silver – Play-Out – Etapa 8
⏰20.40 ⚽ FC Voluntari – Chrome Hair Studio 🏆 Seria B2 Silver – Play-Out – Etapa 8
⏰21.30 ⚽ Intruders MF – Avengers 🏆 Seria B2 Silver – Play-Out – Etapa 8

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..