PROGRAM Saptamana 32 (16.05.2022 – 20.05.2022)

PROGRAM Saptamana 32 (16.05.2022 –  20.05.2022)

🏟️ Teren D’Angelo Sport str. Soseaua Oltenitei 11, Popesti-Leordeni

  • IN ACEASTA ETAPA JOACA 2 MECIURI URMATOARELE ECHIPE:
  • TAZMANNSCHAFT
  • FC BONUS, CF WST, FC 1 DECEMBRIE, SONIC FRIENDS

1. Stoica Doru – Marian (Dangelo Sport) – 3

2. Mustata Angelli-Madalin (Dangelo Sport) – 2

3. Vasile Razvan-Nicolae (Hooligans) – 1

* LISTA CU JUCATORI FARA DREPT DE JOC O SA FIE ACTUALIZATA DUPA PUBLICAREA DECIZIEI DE DISCIPLINA

 

📆 Luni 16.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.00 ⚽ FC Titan – CF WST 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 6
⏰19.50 ⚽ BDBH Voluntari – FC Mohicanii 🏆 Seria A Gold – Play-Out – Etapa 11
⏰20.40 ⚽ FC Spartanii – FC Voluntari 🏆  Seria B2 Silver – Play-Out – Etapa 9
⏰21.30 ⚽ FCDT – FC Bonus 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 6

……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

📆 Marti 17.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.00 ⚽ FC Anturaj – FC Amicii 🏆 Seria B1 Silver – Play-Off – Etapa 9
⏰19.50 ⚽ CF WST – FC Bonus 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 7
⏰20.40 ⚽ FC 1 Decembrie  – Sonic Friends 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 8
⏰21.30 ⚽ Los Diablos – FC National 🏆 Seria B1 Silver – Play-Off – Etapa 9

 ……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

📆 Miercuri 18.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.00 ⚽ Karo United – Intruders MF 🏆 Seria B2 Silver – Play-Out – Etapa 9
⏰19.50 ⚽ FC 1 Decembrie – Intruders MF 2 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 6
⏰20.40 ⚽ RealTeam Bucuresti – Tazmannschaft 🏆 Seria A Gold – Play-Off – Etapa 9
⏰21.30 ⚽ Sonic Friends – Sporting Berceni 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 6

 ……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

📆 Joi 19.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.00 ⚽ Jokers Team – New Old Boys 2 🏆 Seria B2 Silver – Play-Out – Etapa 8
⏰19.50 ⚽ Vulturii PTM – Dangelo Sport 🏆 Seria A Gold – Play-Off – Etapa 9
⏰20.40 ⚽ Lions Team – Tazmannschaft   🏆 FA CUP – SEMIFINALA– TUR
⏰21.30 ⚽ APARATORII PATRIEI – LIVERPOOL 🏆 FA CUP – SFERTURI – RETUR

 ……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

📆 Vineri 20.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.00 ⚽ Dristor Predators – Fifa Bucuresti 🏆 Seria B1 Silver – Play-Off – Etapa 9
⏰19.50 ⚽ FC Tencomec – Berceni Boys 2 🏆 Seria B1 Silver – Play-Off – Etapa 9
⏰20.40 ⚽ Chrome Hair Studio – Silver Stars 🏆 Seria B2 Silver – Play-Out – Etapa 9
⏰21.30 ⚽ AS Raiders – Smart Team 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 6

……………………………………………………………………………………………………………………………………………….