PROGRAM Saptamana 33 (23.05.2022 – 27.05.2022)

PROGRAM Saptamana 33 (23.05.2022 –  27.05.2022)

🏟️ Teren D’Angelo Sport str. Soseaua Oltenitei 11, Popesti-Leordeni

  • IN ACEASTA ETAPA JOACA 2 MECIURI URMATOARELE ECHIPE:
  • ACS LIVERPOOL, LIONS TEAM, BERCENI BOYS
  • SMART TEAM, FC TITAN, AS RAIDERS,INTRUDERS 2,SONIC FRIENDS,SPORTING BERCENI

1. Stoica Doru – Marian (Dangelo Sport) – 2

2. Mustata Angelli-Madalin (Dangelo Sport) – 1

* LISTA CU JUCATORI FARA DREPT DE JOC O SA FIE ACTUALIZATA DUPA PUBLICAREA DECIZIEI DE DISCIPLINA

📆 Luni 23.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.00 ⚽ New Old Boys 2 – Aparatorii Patriei 🏆 Seria B2 Silver – Play-Out – Etapa 9

⏰19.50 ⚽ Intruders MF 2 v FC Bonus 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 9

⏰20.40 ⚽ Sonic Friends – FCDT 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 7

⏰21.30 ⚽ Dangelo Sport v RealTeam Bucuresti 🏆 Seria A Gold – Play-Off – Etapa 9

…………………………………………………………………………………………………………………………

📆 Marti 24.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.00 ⚽ Fifa Bucuresti – Los Diablos 🏆 Seria B1 Silver – Play-Off – Etapa 8

⏰19.50 ⚽ Lions Team v Tazmannschaft  🏆 FA CUP – SEMIFINALA – RETUR

⏰20.40 ⚽ PSG Pantelimon – FC Tencomec 🏆 Seria B1 Silver – Play-Off – Etapa 9

⏰21.30 ⚽ Sonic Friends v AS Raiders 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 9

…………………………………………………………………………………………………………………………

📆 Miercuri 25.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.00 ⚽ Super Friends v Lions Team 🏆 Seria A Gold – Play-Out – Etapa 11

⏰19.50 ⚽ Berceni Boys 2 – Hooligans 🏆 Seria B1 Silver – Play-Off – Etapa 9

⏰20.40 ⚽ Berceni Boys v Bella Venezia 🏆 Seria A Gold – Play-Out – Etapa 11

⏰21.30 ⚽ Sporting Berceni – FC 1 Decembrie 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 7

…………………………………………………………………………………………………………………………

📆 Joi 26.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.00 ⚽ New Old Boys v FC Popesti 🏆 Seria A Gold – Play-Out – Etapa 11

⏰19.50 ⚽ ACS Liverpool Team v Vulturii PTM 🏆 Seria A Gold – Play-Off – Etapa 9

⏰20.40 ⚽ Liverpool Team v Berceni Boys 🏆 FA CUP – SEMIFINALA –TUR

⏰21.30 ⚽ Intruders MF 2 v AS Raiders 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 7

 …………………………………………………………………………………………………………………………

📆 Vineri 27.05.2022

⛳ Terenul 2

⏰19.00 ⚽ Smart Team v CF WST 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 9

⏰19.50 ⚽ Smart Team v FC Titan 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 7

⏰20.40 ⚽ Sporting Berceni v FC Titan 🏆 Seria C-1 Smart Bronz – Etapa 9

⏰21.30 ⚽ Avengers – Jokers Team 🏆 Seria B2 Silver – Play-Out – Etapa 9

…………………………………………………………………………………………………………………………